15-03-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
86.460 km
1.499 cc
2 l/100km
15-03-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
86.460 km
1.499 cc
2 l/100km
| Kenteken | KDG-36-T Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN COOPER SE ALL4 |
| Tellerstand |
86.460 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | MOMENTUM GREY (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 Cooper S E ALL4 Untamed Edition SOH98% 224PK/PANO/H-KARDON/H-UP/LEDER/CAM/V-COCKPIT/NAVI/DAB/// |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FMX
|
| RDW variant |
21BS
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN COOPER SE ALL4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1682*15 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 162 kW |
| Vermogen elektromotor | 70 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 39 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,80 kWh/100km |
| Afmetingen | 430,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1690 kg
|
| Massa rijklaar |
2270 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2270 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 15-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 1e eigenaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep electrisch |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruiscontrol |
| afleverkosten 350euro |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Ambient lighting |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automaat |
| automatisch inparkeer hulp |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| dak hemel zwart |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| dealer onderhouden |
| Digitale Cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| electrische ramen voor en achter |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| engelse vlag achterlichten |
| Extra getint glas |
| Harman-Kardon |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Keyless-entry |
| Keyless-Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| limit controlle |
| Matrix LED koplampen |
| Metaal-/micakleur |
| Metallic lak |
| multimedia-input |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie full map |
| Navigatie groot scherm |
| onderhoud digitaal |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium Plus-pakket |
| Radio MP3 |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| ruitenwisser achter |
| servostuur |
| Sfeer verlichting |
| sport-modus |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| tft scherm |
| Toerenteller |
| Touchscreen |
| USB |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vierwielaandrijving (4x4) |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.