08-01-2026
Elektrisch en benzine, elektrisch
Automaat
20 km
1.498 cc
2 l/100km
08-01-2026
Elektrisch en benzine, elektrisch
Automaat
20 km
1.498 cc
2 l/100km
| Kenteken | KDD-06-Z Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | MOKKA |
| Tellerstand |
20 km, op 03-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.5 eHybrid R-Line Edition 272 PK |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
S
|
| RDW uitvoering |
HPY5-51NN00
|
| RDW handelsnaam |
MOKKA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*35 |
| Vermogen totaal | 107 kW |
| Vermogen elektromotor | 21 kW |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Omschrijving defect | De hogedrukleiding tussen de hogedrukpomp en de brandstofverdeelleiding kan mogelijk brandstof lekken. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage kan leiden tot verhoogd brandstofverbruik en in het ernstigste geval tot brand van het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de moeraansluitingen van de betreffende leiding controleren en indien nodig herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Tussen de benzinepartikelfilterleiding en de beschermdop op de pluspool van de 48v-riemstartgenerator zit mogelijk onvoldoende ruimte. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan onder vochtige omstandigheden kortsluiting ontstaan, wat het risico op brand in de motorruimte vergroot. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de beschermdop op de pluspool van de riemstartgenerator vervangen. Indien nodig wordt de opstelling van de benzinepartikelfilterleiding gewijzigd. Als de betreffende leiding beschadigd is, wordt deze vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
1262 kg
|
| Massa rijklaar |
1362 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 45 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1750 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| APK vervaldatum | 09-04-2029 |
| aanhanger assistent |
| Aanhanger manoeuvreerhulp |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterstoelen verschuifbaar |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptief demping systeem |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Style Pakket |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Gelaagde voorruit |
| Gelaagde zijruit(en) |
| Geluid- en warmtewerend glas |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| IQ. Light koplampen |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luxe stoffen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| R-Line Exterieur |
| Regensensor |
| Rijprofielkeuze |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak-pakket |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Uitparkeer waarschuwing |
| uitstap waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| verlichte grille/strip |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoel(en) ergonomisch |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.