14-08-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
84.909 km
1.395 cc
Onbekend
14-08-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
84.909 km
1.395 cc
Onbekend
| Kenteken | KBV-02-B Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
84.909 km, op 20-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 1.4 eHybrid 204PK PHEV DSG STYLE |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
CD
|
| RDW variant |
ACDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001H4BISON1M
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2014*22 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 150 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 80 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 13,80 kWh/100km |
| Tellerstand |
84.909 km, op 20-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 14-08-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptive Cruise control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alcantara bekleding |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| App-Connect |
| Apple-Carplay & Android-Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling op afstand |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Digital Audio Broadcasting |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekassistent |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Ergonomische Sportstoelen met elektr. lendeverstellingen |
| ESP (elektronische stabiliteits programma) |
| file assistent |
| Full-LED koplampen |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED-dagrijverlichting |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Leder stuurwiel |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeercamera |
| Parkeer Camera |
| Parkeerhulp |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| STUUR FLIPPERS |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Velours bekleding |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Virtual-Cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.