03-12-2020
Benzine
Automaat
38.105 km
1.498 cc
6 l/100km
03-12-2020
Benzine
Automaat
38.105 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | KBP-98-D Switch kenteken |
| Merk | HONDA |
| Model | CIVIC 5DR |
| Tellerstand |
38.105 km, op 26-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.5 i-VTEC Sport Plus |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
FC
|
| RDW handelsnaam |
CIVIC 5DR
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Omschrijving defect | De werking van de brandstofpomp kan mogelijk uitvallen. |
| Materiële gevolgen | Door het uitvallen van de brandstofpomp kan de motor afslaan, waardoor de auto mogelijk onder het rijden stilvalt. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer of erkend reparateur. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de brandstofpomp. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-70070000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De stalen inzetbussen van een lichtmetalen wiel kunnen mogelijk ontbreken. |
| Materiële gevolgen | Het wiel kan loskomen doordat het aanhaalmoment van de wielmoer te weinig kracht geeft om het wiel goed vast te zetten aan de naaf van de auto. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer of erkend reparateur. Deze zal de accessoire wielen (indien aanwezig) checken op ontbrekende stalen bussen en vervangen indien noodzakelijk. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
151 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
1352 kg
|
| Massa rijklaar |
1820 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 46 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1820 kg
|
| Laadvermogen | 468 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-04-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser en sproeier |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Extra Winterwielen set |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieur |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Panoramadak |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vloeistoffen controle |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.