15-07-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
69.432 km
1.997 cc
3 l/100km
15-07-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
69.432 km
1.997 cc
3 l/100km
| Kenteken | KBP-30-T Switch kenteken |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER SPORT |
| Tellerstand |
69.432 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwartmetalic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | P400e HSE Dynamic 69432KM 404pk |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LW
|
| RDW variant |
S5JM2L
|
| RDW uitvoering |
A5DAC
|
| RDW handelsnaam |
RANGE ROVER SPORT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*1056*01 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 297 kW |
| Vermogen elektromotor | 105 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 41 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 22,50 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De aandrijfriem van de koelvloeistofpomp kan stuk gaan. Er is dan kans op oververhitting en scheurvorming in het bochtstuk van het koelvloeistofkanaal. |
| Materiële gevolgen | Lekkage van koelvloeistof op het hitteschild van de turbocompressor kan brand in de motorruimte veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Het bochtstuk van het koelsysteem en de inlaat van de koelvloeistofleiding wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 488,00 x 207,00 x 180,00 cm |
| Ledig gewicht |
2515 kg
|
| Massa rijklaar |
3200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3200 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 174 à € 191 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-12-2026 |
| 1e eigenaar |
| 21'' lichtmetaal nw staat |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| active-lane assist |
| Airbag |
| Airbag(s) side |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie |
| Audio-navigatie full map |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektronische climate control |
| Extra getint glas |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Luchtvering |
| Metaal-/micakleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| nieuwstaat |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Open dak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rondom Camera |
| Schuifdak |
| Schuifkanteldak |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwielverwarming |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| Zwarte hemel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.