12-06-2019
Benzine
Handgeschakeld
99.887 km
999 cc
6 l/100km
12-06-2019
Benzine
Handgeschakeld
99.887 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | KBN-95-G Switch kenteken |
| Merk | Jeep |
| Model | Renegade |
| Tellerstand |
99.887 km, op 06-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 TGDi Limited - Navigatie I Airco I PDC I Achteruitrij Camera I Stoel verwarming I Comfort pakket I |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BU
|
| RDW variant |
AXN1B
|
| RDW uitvoering |
E13D5F
|
| RDW handelsnaam |
RENEGADE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Tellerstand |
99.887 km, op 06-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 424,00 x 181,00 x 170,00 cm |
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 540 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 13-03-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 12V-aansluiting in de kofferbak / bagageruimte |
| 100% Dealeronderhouden |
| Accident Avoidance System |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op stuur |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX-aansluiting |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Trim |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort pakket |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Function pakket |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Kleuren Touchscreen |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Licht & Zicht pakket |
| Model Update |
| Multifunctioneel display plus |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parking Pack |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijassistent-systeem Omgevingsbewakingssysteem (Front assist) met City-noodremfunctie |
| Rijstrooksensor |
| Rokersvrije auto |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Visibility-pakket |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend getint glas |
| Winter-pakket |
| Winter pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.