30-01-2023
Elektrisch
Automaat
54.764 km
Onbekend
Onbekend
30-01-2023
Elektrisch
Automaat
54.764 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KBN-01-K Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER SE |
| Tellerstand |
54.764 km, op 06-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Melting Silver III (C6B) (grijs) |
| Uitvoering | 33 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
FML2E
|
| RDW variant |
11DJ
|
| RDW uitvoering |
0AW40000
|
| RDW handelsnaam |
COOPER SE
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2063*05 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 135 kW |
| Vermogen elektromotor | 135 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 32,60 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 30,97 kWh |
| Actieradius (geschat) | 193 km |
| Actieradius zomer | 174 km |
| Actieradius winter | 150 km |
| Actieradius zonder range extender | 234 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11,20 kW |
| Aantal fasen | 2 |
| Laadtijd thuisladen | 2,91 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 84,62 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,52 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 236,44 km/h |
| Verbruik geschat | 18,64 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,30 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,35 kWh/100km |
| Verbruik winter | 21,98 kWh/100km |
| Omschrijving defect | In de hoogvoltaccu kunnen storingen ontstaan. Deze worden via een Check-Control-melding weergegeven. |
| Materiële gevolgen | Deze storingen kunnen tot een kortsluiting in de hoogvoltaccu leiden waardoor een voertuigbrand, ook in uitgeschakelde toestand, kan ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de klant informeren over risicoen de regeleenheden opnieuw programmeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 385,00 x 173,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1340 kg
|
| Massa rijklaar |
1775 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1775 kg
|
| Laadvermogen | 435 kg |
| Wegenbelasting | € 47 à € 51 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 30-01-2027 |
| 16" Victory Spoke zwart |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airconditioning, automatisch met 2 zones |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| Bekleding leatherette Carbon Black (inclusief comfortstoelen) |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Pack |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| DAB Tuner |
| Dak en kappen buitenspiegels in zwart |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Emergency call |
| HiFi luidsprekersysteem harman/kardon |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieurpaneel Piano Black |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak, elektrisch bedienbaar, schuif-/kantelbaar |
| Parc Distance Control achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regen- en lichtsensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstuur |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.