09-08-2018
Benzine
Automaat
58.776 km
1.368 cc
7 l/100km
09-08-2018
Benzine
Automaat
58.776 km
1.368 cc
7 l/100km
| Kenteken | KBH-25-G Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | RENEGADE |
| Tellerstand |
58.776 km, op 18-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.4 Limited 170PK *AUTOMAAT-PANORAMA-58.000KM!* |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BU
|
| RDW variant |
AXE22
|
| RDW uitvoering |
05A
|
| RDW handelsnaam |
RENEGADE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0300*12 |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 426,00 x 181,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
1405 kg
|
| Massa rijklaar |
1505 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2010 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| APK vervaldatum | 26-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Function-pack |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak afneembaar |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pack |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.