15-09-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
75.157 km
1.395 cc
2 l/100km
15-09-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
75.157 km
1.395 cc
2 l/100km
| Kenteken | KBG-18-B Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TIGUAN |
| Tellerstand |
75.157 km, op 11-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Nightshade Blue Metallic (blauw) |
| Uitvoering | E-HYBRID 245PK DSG LIFE |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5N
|
| RDW variant |
ACDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD002N5N6NVR24
|
| RDW handelsnaam |
TIGUAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0450*63 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 180 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 9,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 47 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 16,80 kWh/100km |
| Tellerstand |
75.157 km, op 11-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 15-09-2026 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptive Cruise control |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Alcantara bekleding |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| App-Connect |
| Apple-Carplay & Android-Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling op afstand |
| Chroom delen exterieur |
| Climatic airconditioning |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruisecontrol |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakdraagsysteem |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Digital Audio Broadcasting |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESP (elektronische stabiliteits programma) |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Half alcantara / stof bekleding |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| Lane-assist |
| LED-dagrijverlichting |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Leder stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stop & go |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembaar |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak elektronisch wegklapbaar af fabriek |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Virtual-Cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.