09-03-2026
Elektrisch
Automaat
501 km
Onbekend
Onbekend
09-03-2026
Elektrisch
Automaat
501 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | KBD-41-X Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN E |
| Tellerstand |
501 km, op 02-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Legend Grey (C6P) (grijs) |
| Uitvoering | E |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
UMX
|
| RDW variant |
41GA
|
| RDW uitvoering |
0AB50000
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00370*04 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 150 kW |
| Vermogen elektromotor | 150 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 66,50 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 63,17 kWh |
| Actieradius (geschat) | 377 km |
| Actieradius zomer | 372 km |
| Actieradius winter | 321 km |
| Actieradius zonder range extender | 501 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 22 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 3,02 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 174,47 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 130 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,41 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 637,88 km/h |
| Verbruik geschat | 19,42 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,11 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,90 kWh/100km |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 445,00 x 184,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1840 kg
|
| Massa rijklaar |
2435 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2435 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 78 à € 85 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| APK vervaldatum | 09-03-2030 |
| 19" John Cooper Works Runway Spoke black |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie |
| AG Intern |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde |
| Automatische dimmende binnenspiegel |
| Banden reparatieset |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| BMW Teleservices |
| Boordliteratuur Nederlands |
| Comfort Access |
| DAB-tuner |
| Dakdraagsysteem |
| Dak in Jetblack |
| Draadloos oplaadstation |
| Driving assistant |
| Driving Assistant Plus |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| EU AG intern |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| Glazen panoramadak |
| Hemelbekleding Anthrazit |
| HiFi System Harman Kardon |
| High-beam assistant |
| Intelligent Emergency Call |
| Isofix bevestiging passagierstoel voor |
| JCW Trim specifieke onderdelen |
| John Cooper Works Sport brake |
| John Cooper Works Sport stoel |
| John Cooper Works stuurwiel |
| John Cooper Works uitvoering |
| Kilometertacho |
| Koudemiddel |
| Laadaansluiting AC snelladen (22 kW) |
| Laadkabel (Mode 3, 22kW) |
| LED-koplampen met uitgebreide functies |
| Legend Grey |
| MINI Experience Modes |
| MINI Head-Up Display |
| MINI Navigation AR |
| Nederlandse taalversie |
| Pakket L |
| Parking Assistant Plus |
| Personal eSIM |
| Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank |
| Sport Stripes zwart |
| Stof/Vescin Combinatie (JCW Black) |
| Stuurwielrand verwarmd |
| Wielslotbouten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.