01-08-2016
Benzine
Handgeschakeld
122.840 km
1.499 cc
5 l/100km
01-08-2016
Benzine
Handgeschakeld
122.840 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | KB-700-R Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | CLUBMAN COOPER |
| Tellerstand |
122.840 km, op 19-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 Cooper Business Plus LED / Keyless / Navi |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
UKL-L
|
| RDW variant |
LN31
|
| RDW uitvoering |
6H2500C0
|
| RDW handelsnaam |
CLUBMAN COOPER
|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0371*21 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
121 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Afmetingen | 425,00 x 180,00 x 1.441,00 cm |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Ambiente verlichting interieur |
| Ambiente verlichting portieren / spiegels |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dynamic Drive Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch variabele schokdemperafstelling |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Kofferbak met dubbele laadvloer |
| lederen/stof bekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schokdempers automatisch instelbaar |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Stoelen in hoogte verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.