28-10-2015
Benzine
Handgeschakeld
161.851 km
1.969 cc
6 l/100km
28-10-2015
Benzine
Handgeschakeld
161.851 km
1.969 cc
6 l/100km
| Kenteken | KB-520-V Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V70 |
| Tellerstand |
161.851 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 T4 Inscription Edition / Schuifdak / Leder / Key-Less / Trekhaak / Navi / Clima / Stoelverwarming / PDC / Cruise / |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B
|
| RDW variant |
BW41
|
| RDW uitvoering |
BW41L1??
|
| RDW handelsnaam |
V70
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0065*28 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
140 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 481,00 x 186,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
1556 kg
|
| Massa rijklaar |
2240 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2240 kg
|
| Laadvermogen | 684 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-07-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| DVD speler |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Houtafwerking interieur |
| Houten versnellingspook |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxe lederen bekleding |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.