01-04-2021
Benzine
Automaat
76.420 km
1.984 cc
6 l/100km
01-04-2021
Benzine
Automaat
76.420 km
1.984 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-977-XN Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 |
| Tellerstand |
76.420 km, op 26-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 35 TFSI S edition|automaat|eerste-eigenaar|LED|S-line |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
A2DMSBF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CK003RT011B18S
|
| RDW handelsnaam |
A4 AVANT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*77 |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 476,00 x 185,00 x 140,00 cm |
| Ledig gewicht |
1495 kg
|
| Massa rijklaar |
2115 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2115 kg
|
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-04-2027 |
| Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achterruitwisser |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED achterlichten |
| lederen/stof bekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Premium sportstoelen |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| S Line exterieur |
| Smartphone integratie |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.