23-12-2020
Elektrisch
Automaat
125.758 km
Onbekend
Onbekend
23-12-2020
Elektrisch
Automaat
125.758 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-890-GL Switch kenteken |
| Merk | POLESTAR |
| Model | POLESTAR 2 |
| Tellerstand |
125.758 km, op 27-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | Long Range Dual Motor Launch Edition 78kWh - Panorama, Carplay, Camera, Memory, SOH 91,91% |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
VSED
|
| RDW uitvoering |
VSEDEE0?
|
| RDW handelsnaam |
POLESTAR 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6834*02 |
| Omschrijving defect | In de software zit een fout. Als gevolg kan de spanning van het hoofdrelais wegvallen. |
| Materiële gevolgen | Tijdens het rijden kan onverwacht de aandrijving uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De software wordt geupdate. Dit wordt 'over the air' gedaan of kan door de merkdealer worden uitgevoerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 461,00 x 189,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
2098 kg
|
| Massa rijklaar |
2198 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2600 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 97 à € 106 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 16-10-2026 |
| 100% Dealeronderhouden |
| ABS |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruit rij camera |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning, automatisch |
| Alarminstallatie |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie premium |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Comfort stoelen |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dealeronderhouden |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| El. verst. best. stoel |
| El. verst. best. stoel met geheugen |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| hill hold functie |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampwissers |
| LED-koplampen |
| LED-mistlampen |
| LED achterlichten |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19 inch |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| mistlampen voor adaptief |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panorama dak |
| Park control achter |
| Park control voor |
| Park control voor en achter |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming achter |
| Stoelverwarming bestuurder |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurverwarming |
| Surround View Camera |
| Uitwijk assistent |
| USB aansluiting |
| Verkeersbordenherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde ruitensproeierinstallatie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.