20-11-2020
Benzine
Handgeschakeld
93.508 km
1.998 cc
6 l/100km
20-11-2020
Benzine
Handgeschakeld
93.508 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-864-BL Switch kenteken |
| Merk | Mazda |
| Model | CX-30 |
| Tellerstand |
93.508 km, op 19-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Bruin |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 e-SkyActiv-X M Hybrid 180pk/Trekhaak/Head-up |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DM
|
| RDW variant |
6WH
|
| RDW uitvoering |
6CW00
|
| RDW handelsnaam |
MAZDA CX-30
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*2041*04 |
| Omschrijving defect | De elektrische achterklep actuatoren kunnen mogelijk onvoldoende wrijvingskracht en een verminderde steunveerkracht hebben. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor is het mogelijk dat de elektrische bedienbare achterklep in volledig geopende positie iets kan zakken wanneer het voertuig, in opwaartse richting, op een heling staat geparkeerd. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de bedieningsmotoren van de elektrische achterklep indien nodig vervangen |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0182 685000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Afmetingen | 440,00 x 180,00 x 1.540,00 cm |
| Ledig gewicht |
1343 kg
|
| Massa rijklaar |
1965 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1965 kg
|
| Laadvermogen | 622 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 3 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-01-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.