17-11-2016
Diesel
Automaat
231.372 km
2.143 cc
4 l/100km
17-11-2016
Diesel
Automaat
231.372 km
2.143 cc
4 l/100km
| Kenteken | K-861-FT Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 250 D |
| Tellerstand |
231.372 km, op 30-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 250 d Edition 1 / AUT / Navi / Camera / Memory / Elek Stoelen / Leder / BURMESTER / Open Pano / Cruis |
| Carrosserievorm | Coupé |
| RDW type |
204
|
| RDW variant |
R304P0
|
| RDW uitvoering |
CZAA0412
|
| RDW handelsnaam |
C 250 D
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0431*39 |
| Omschrijving defect | De massaverbinding van de stuurkolom is mogelijk niet goed uitgevoerd en kan onderbreken. |
| Materiële gevolgen | In combinatie met beschadiging van contacten in de stuurkolommodule kan onbedoeld de bestuurdersairbag activeren. Daarbij zou de bestuurder de controle over het voertuig kunnen verliezen. Een rood waarschuwingslampje airbag zal op voorhand oplichten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De stuurkolom wordt gecontroleerd en indien nodig aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De rugleuning van beide voorstoelen wordt mogelijk aan de rechter zijde niet vergrendeld. |
| Materiële gevolgen | De rugleuning biedt onvoldoende bescherming bij een ongeval. Objecten op de achterbank kunnen de rugleuning dan naar voren duwen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de vergrendeling controleren en indien nodig de rugleuning vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
112 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 247 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
1545 kg
|
| Massa rijklaar |
2125 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2125 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 169 à € 177 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| AMG-styling |
| AMG Line |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Interieur accenten |
| Koplampreiniging |
| Kunstlederen bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Luchtvering |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| Open / Panorama dak |
| Opendak |
| Open panoramadak |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Schuif/Kantel dak |
| Spiegel-pakket |
| Sportonderstel |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Warmtewerend glas |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.