12-06-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
169.196 km
2.494 cc
4 l/100km
12-06-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
169.196 km
2.494 cc
4 l/100km
| Kenteken | K-856-RJ Switch kenteken |
| Merk | LEXUS |
| Model | LEXUS GS300H |
| Tellerstand |
169.196 km, op 01-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Donkergrijs metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 300h Luxury Aut. Leder, Dealer ond, Vol ! Netjes |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
HS19(A)
|
| RDW variant |
AWL10(E)
|
| RDW uitvoering |
AWL10L-BEXEHW(1N)
|
| RDW handelsnaam |
LEXUS GS300H
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2001/116*0106*12 |
| Tellerstand |
169.196 km, op 01-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De bevestiging van de ontluchtingsslang van de brandstoftank kan mogelijk scheuren. |
| Materiële gevolgen | Mogelijke brandstoflekkage kan het risico op voertuigbrand vergroten. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zullen de ontluchtingsslang van de brandstoftank vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0315 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
104 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Afmetingen | 488,00 x 184,00 x 1.455,00 cm |
| Ledig gewicht |
1705 kg
|
| Massa rijklaar |
2235 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2235 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-03-2027 |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cruise control adaptief |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. verstelbare spiegels |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Schakelpaddles |
| Spoiler |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Voorstoelen verwarmd en geventileerd |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.