15-01-2020
Benzine
Automaat
99.815 km
1.998 cc
8 l/100km
15-01-2020
Benzine
Automaat
99.815 km
1.998 cc
8 l/100km
| Kenteken | K-848-GV Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X3 XDRIVE30I |
| Tellerstand |
99.815 km, op 09-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | xDrive30i M-Sport Pano/HUD/21Inch/ACC/Camera360/Leder |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G3X
|
| RDW variant |
TY55
|
| RDW uitvoering |
DAW500MA
|
| RDW handelsnaam |
X3 XDRIVE30I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1797*06 |
| Omschrijving defect | De sjorrails in de bagageruimte zijn niet sterk genoeg bevestigd. |
| Materiële gevolgen | Bij hard remmen of een ongeval is er een kans dat bagage losraakt met mogelijk letsel van inzittenden tot gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De bevestiging wordt dan nabewerkt. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de startmotor kan water binnendringen en corrosie veroorzaken, wat kan leiden tot kortsluiting. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de startmotor oververhit raken. Dit kan leiden tot brand in het voertuig, zowel tijdens het rijden als wanneer het voertuig geparkeerd staat met het contact uit.BMW AG verzoekt om het voertuig buiten en niet direct naast een gebouw te parkeren totdat de reparatie is uitgevoerd. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de startmotor vervangen en in sommige gevallen ook de accu. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Afmetingen | 471,00 x 189,00 x 1.676,00 cm |
| Ledig gewicht |
1720 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 680 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-03-2028 |
| 4x4 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitrij camera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptive Cruise control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische kofferbak |
| Automatische verlichting |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Camera 360 |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| DAB radio |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Dimmende binnenspiegel |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Dubbele uitlaat |
| DVD speler |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| LED verlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Lichtmetalen velgen meer-spaaks 21" |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen interieur |
| M-Sportpakket |
| M Aerodynamica |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multi media systeem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Open dak |
| Panoramadak |
| Panorama dak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Radio |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spotify |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonlader draadloos |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| USB/AUX/Bluetooth |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Winterpakket |
| Xenon verlichting |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.