18-01-2021
Benzine
Automaat
258.922 km
999 cc
6 l/100km
18-01-2021
Benzine
Automaat
258.922 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-846-KL Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Focus Wagon |
| Tellerstand |
258.922 km, op 29-01-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost Titanium X Business |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
DEH
|
| RDW variant |
B7DA1PX
|
| RDW uitvoering |
51FBU6AQDBX
|
| RDW handelsnaam |
FOCUS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1911*11 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
117 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Afmetingen | 469,00 x 184,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1970 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1970 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-03-2028 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | Geen aanbevolen periode |
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Olie, automatische transmissie | 90.000 km |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| V-riem | elke 120.000 km, elke 240.000 km / 48 maanden, 120 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Full-LED koplampen |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.