02-04-2021
Benzine
Automaat
97.101 km
1.199 cc
5 l/100km
02-04-2021
Benzine
Automaat
97.101 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | K-844-ZD Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | C5 AIRCROSS |
| Tellerstand |
97.101 km, op 20-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.2 PureTech Business Plus | NL | 1 Eig |Apple Carplay/ Android Auto | Camera| Trekhaak| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
A
|
| RDW variant |
R
|
| RDW uitvoering |
HNSS-C12700
|
| RDW handelsnaam |
C5 AIRCROSS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0642*11 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 450,00 x 186,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
1405 kg
|
| Massa rijklaar |
1960 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1960 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 1e eigenaar |
| Accident Avoidance System |
| Achterstoelen drie |
| Achterstoelen verschuifbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth carkit |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatie middels Apple carplay/ android auto |
| NL auto |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de CITROEN op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.