27-03-2017
Benzine
Handgeschakeld
133.080 km
1.499 cc
5 l/100km
27-03-2017
Benzine
Handgeschakeld
133.080 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | K-842-TL Switch kenteken |
| Merk | Mini |
| Model | Clubman |
| Tellerstand |
133.080 km, op 10-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.5 Cooper Chili / Pano / LED / Navi / Rijklaar! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
FMK
|
| RDW variant |
LN31
|
| RDW uitvoering |
6H2500C0
|
| RDW handelsnaam |
MINI
|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1683*01 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
121 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Afmetingen | 425,00 x 180,00 x 1.441,00 cm |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| lederen/stof bekleding |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.