02-01-2021
Benzine
Automaat
62.716 km
2.998 cc
7 l/100km
02-01-2021
Benzine
Automaat
62.716 km
2.998 cc
7 l/100km
| Kenteken | K-840-JF Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | M340I XDRIVE |
| Tellerstand |
62.716 km, op 24-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Black Sapphire Metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | M340i xDrive Executive Edition NL Auto I NAP I Live Cockpit Professional I Dealeronderhouden I Zeer netjes |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
G3L
|
| RDW variant |
5U91
|
| RDW uitvoering |
IAA507K0
|
| RDW handelsnaam |
M340I XDRIVE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1947*06 |
| Tellerstand |
62.716 km, op 24-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
152 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 4 seconden |
| Afmetingen | 471,00 x 183,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1710 kg
|
| Massa rijklaar |
2245 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2245 kg
|
| Laadvermogen | 535 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 14-05-2027 |
| 4-deurs |
| 4-wiel besturing |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank met armsteun |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Actieve motorkap |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) side |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Alcantara bekleding |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple carplay / Android auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Automatische transmissie |
| Autotelefoon |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenverlichting |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch dashboard |
| Elektrische handrem |
| Exclusive interieur |
| Gecombineerd remsysteem |
| Geluidwerend glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keramische remschijven |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen sportstuur |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 20'' |
| Luxe interieur afwerking |
| Metallic lak |
| NAP kilometerstand |
| Origineel Nederlands geleverde auto |
| Personalisatiesysteem (Personal Profile) |
| Rijprofielselectie |
| Roetfilter |
| Rook en geurvrij interieur |
| Service-systeem |
| Speciale kleur |
| Sportdifferentieel |
| Sportonderstel |
| Sportremmen |
| Sportstoelen |
| Sportuitlaat |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Velgsloten |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vloermatten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.