30-04-2013
Benzine
Handgeschakeld
149.977 km
1.598 cc
6 l/100km
30-04-2013
Benzine
Handgeschakeld
149.977 km
1.598 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-828-RN Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | DS3 |
| Tellerstand |
149.977 km, op 03-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart/bruin (bruin) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 16v So Chic Climate, cruise, Regen-/lichtsensor |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
S*****
|
| RDW variant |
A5FS
|
| RDW uitvoering |
0/1
|
| RDW handelsnaam |
DS3
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0003*20 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Tellerstand |
149.977 km, op 03-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de airbag voor de bestuurder en de passagier kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van het opblaassysteem barsten daarom is er per 19-06-2025 een STOP DRIVE ingesteld. |
| Materiële gevolgen | Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden wat in het ergste geval ernstig letsel of zelfs de dood tot gevolg kan hebben. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om onmiddelijk te stoppen met rijden en een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de betreffende airbagmodules vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0080008251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
136 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Ledig gewicht |
1050 kg
|
| Massa rijklaar |
1554 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1554 kg
|
| Laadvermogen | 504 kg |
| Trekgewicht geremd | 1150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-11-2026 |
| 2 sleutels aanwezig |
| 5 Versnellingen |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Microvezel/stof bekleding |
| Microvezel bekleding |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| NAP aanwezig |
| Nette auto |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Two-tone metaalkleur |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.