29-12-2020
Elektrisch
Automaat
73.104 km
Onbekend
Onbekend
29-12-2020
Elektrisch
Automaat
73.104 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-819-KB Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.4 |
| Tellerstand |
73.104 km, op 05-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | First 77 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
E2
|
| RDW variant |
ACEBJAL1FX2
|
| RDW uitvoering |
D0O1ASA
|
| RDW handelsnaam |
ID.4 PRO 150 KW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00004*01 |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 458,00 x 185,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
2024 kg
|
| Massa rijklaar |
2660 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2660 kg
|
| Laadvermogen | 636 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 17-04-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrails |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless start |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Velgen 'Drammen', 20 inch lichtmetaal |
| Verkeersbord detectie |
| Verkeersbord herkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.