22-01-2021
Benzine
Automaat
108.367 km
1.332 cc
5 l/100km
22-01-2021
Benzine
Automaat
108.367 km
1.332 cc
5 l/100km
| Kenteken | K-815-JL Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLA 180 |
| Tellerstand |
108.367 km, op 03-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 180 Bus.Sol. Luxury org.NL leer+el.+mem+verw. el.klep schuifdak camera |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
F2CLA
|
| RDW variant |
32H9T2
|
| RDW uitvoering |
FZAA150A
|
| RDW handelsnaam |
CLA 180
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1912*09 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
124 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 470,00 x 186,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1355 kg
|
| Massa rijklaar |
2015 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2015 kg
|
| Laadvermogen | 660 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Business Plus-pakket |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Grootlicht-assistent |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| schuifdak el.bedienbaar |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.