30-12-2020
Elektrisch
Automaat
74.388 km
Onbekend
Onbekend
30-12-2020
Elektrisch
Automaat
74.388 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-815-JJ Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | MII |
| Tellerstand |
74.388 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | electric |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AA
|
| RDW variant |
ABEBMA
|
| RDW uitvoering |
FA1FA1CZ0020GAVR0N1E
|
| RDW handelsnaam |
MII
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1168*22 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 61 kW |
| Vermogen elektromotor | 61 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 36,80 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 34,96 kWh |
| Actieradius (geschat) | 237 km |
| Actieradius zomer | 193 km |
| Actieradius winter | 166 km |
| Actieradius zonder range extender | 260 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,20 kW |
| Aantal fasen | 2 |
| Laadtijd thuisladen | 5,11 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 53,55 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 10,22 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,67 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 40 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,73 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 185,78 km/h |
| Verbruik geschat | 17,11 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 12,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 16,84 kWh/100km |
| Verbruik winter | 20,17 kWh/100km |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Afmetingen | 356,00 x 165,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1135 kg
|
| Massa rijklaar |
1530 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1530 kg
|
| Laadvermogen | 395 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 34 à € 37 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 26-06-2026 |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Kleur wit |
| Lederen versnellingspook |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Smartphone integratie |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.