19-09-2018
Benzine
Automaat
81.557 km
1.998 cc
7 l/100km
19-09-2018
Benzine
Automaat
81.557 km
1.998 cc
7 l/100km
| Kenteken | K-809-ZZ Switch kenteken |
| Merk | Mazda |
| Model | 6 |
| Tellerstand |
81.557 km, op 20-01-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Sportbreak 2.0 SkyActiv-G 165 Signature Automaat |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
GHE
|
| RDW variant |
697
|
| RDW uitvoering |
8BW00MMB
|
| RDW handelsnaam |
MAZDA6
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1075*14 |
| Omschrijving defect | Interne onderdelen van de lagedrukbrandstofpomp kunnen vervormen. Als gevolg kan de lagedrukbrandstofpomp defect raken. |
| Materiële gevolgen | Niet starten of uitvallen van de motor. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De lagedrukbrandstofpomp wordt dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0182 685000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
142 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Ledig gewicht |
1428 kg
|
| Massa rijklaar |
2081 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2081 kg
|
| Laadvermogen | 653 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 19-09-2026 |
| 19 Inch Sportvelgen set |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptive Cruise Control ACC |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay // Radio DAB |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Climate Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless - entry |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Microvezel interieurdelen |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Prijs is Rijklaar . |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Smartphone integratie |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel verwarming ! |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.