09-06-2017
Benzine
Automaat
96.456 km
1.991 cc
6 l/100km
09-06-2017
Benzine
Automaat
96.456 km
1.991 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-804-HK Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | GLA-klasse |
| Tellerstand |
96.456 km, op 01-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Obsidiaan Zwart (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 250 4Matic Premium Plus AMG | Panorama | Adaptive cruise | Camera | All Seasons | Trekhaak | LED | Stoelverwarming | rijklaarprijs | |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
245 G
|
| RDW variant |
274KP1
|
| RDW uitvoering |
MZAA15A2
|
| RDW handelsnaam |
GLA 250 4MATIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0470*18 |
| Plaats chassisnummer | by dwarsbalk r. voorzitting |
| Omschrijving defect | De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Materiële gevolgen | Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de stuurkolom controleren en indien nodig aanpassen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
155 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Ledig gewicht |
1405 kg
|
| Massa rijklaar |
2015 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2015 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | Geen aanbevolen periode / Geen aanbevolen periode |
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Luchtfilter | 75.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Olie, automatische transmissie | 100.000 km / 60 maanden |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 75.000 km / 48 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luxe lederen bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de Mercedes-Benz op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.