07-04-2021
Elektrisch
Automaat
146.844 km
Onbekend
Onbekend
07-04-2021
Elektrisch
Automaat
146.844 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-803-ZF Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.4 |
| Tellerstand |
146.844 km, op 11-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | Max 77 kWh|90%SOH|TREKH|LEDER|ACC|CAMERA|CARPLAY|CLIMA+CRUISE CONTRL|STOEL+STUURVERW|NAVI|NL-AUTO|INCL.BTW|1e EIG| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
E2
|
| RDW variant |
ACEBJAL1FX2
|
| RDW uitvoering |
D0M1ASA
|
| RDW handelsnaam |
ID.4 PRO 150 KW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00004*01 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 458,00 x 185,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
2024 kg
|
| Massa rijklaar |
2660 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2660 kg
|
| Laadvermogen | 636 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| APK vervaldatum | 07-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Adaptieve cruise control (ACC) |
| Afneembare trekhaak |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Ambient light |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakdragers |
| Dakrails |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Geluidwerend glas |
| Grootlicht-assistent |
| Halflederen bekleding |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless - entry |
| Keyless - Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Lane - Assist |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale Auto Pas (NAP) |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem (NAVI) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Origineel Nederlandse Auto |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achterzijde |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensoren voorzijde |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Stuurwielverwarming |
| Style-pakket |
| Telefoonintegratie premium |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vollederen bekleding |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Warmtewerende voorruit |
| WiFi voorbereiding |
| Zwarte hemel bekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.