02-02-2021
Benzine
Handgeschakeld
143.838 km
1.498 cc
6 l/100km
02-02-2021
Benzine
Handgeschakeld
143.838 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-788-PL Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | KODIAQ |
| Tellerstand |
143.838 km, op 29-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.5 TSI Business Edition 7p. (TREKHAAK, NAVI, CAMERA, PDC, STOELVERWARMING, 1e EIGENAAR, CARPLAY, GOED ONDERHOUDEN) |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NS
|
| RDW variant |
ACDPCAX0
|
| RDW uitvoering |
NFM6FM6C90114BI3NS7N
|
| RDW handelsnaam |
KODIAQ
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2007/46*0249*20 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 470,00 x 188,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
1487 kg
|
| Massa rijklaar |
2250 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2250 kg
|
| Laadvermogen | 763 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-04-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 1e eigenaar |
| 2 stoelen op derde rij |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank in delen neerklapbaar. |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch wegklapbare trekhaak |
| Hoofdsteunen actief |
| Isofix |
| Isofix-bevestigingssysteem voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mirror-Link |
| Mistlampen adaptief |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wegklapbare Trekhaak |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.