18-11-2019
Benzine
Handgeschakeld
86.103 km
1.499 cc
7 l/100km
18-11-2019
Benzine
Handgeschakeld
86.103 km
1.499 cc
7 l/100km
| Kenteken | K-785-SZ Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X1 |
| Tellerstand |
86.103 km, op 08-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | sDrive18i High Executive |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F1X
|
| RDW variant |
31AA
|
| RDW uitvoering |
DHW500L0
|
| RDW handelsnaam |
X1 SDRIVE18I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1676*09 |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Afmetingen | 445,00 x 182,00 x 1.598,00 cm |
| Ledig gewicht |
1375 kg
|
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2000 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-11-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Gelimiteerd slipdifferentieel |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.