30-11-2020
Benzine
Handgeschakeld
62.010 km
1.498 cc
6 l/100km
30-11-2020
Benzine
Handgeschakeld
62.010 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-779-DG Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | ATECA |
| Tellerstand |
62.010 km, op 03-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 TSI FR Business Intense (PANORAMADAK, STOELVERWARMING, LED, CAMERA, 1e EIGENAAR, GOED ONDERHOUDEN) |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5FP
|
| RDW variant |
XDPCAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6SFM6C90014BIVL1C1
|
| RDW handelsnaam |
ATECA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6394*24 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
131 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 438,00 x 184,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1300 kg
|
| Massa rijklaar |
1930 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1930 kg
|
| Laadvermogen | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-11-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18""" |
| 1e eigenaar |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| CarPlay |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Digitale Cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Driver Assistance Pack L |
| Driver Assistance Pack M |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Isofix |
| Isofix-bevestigingssysteem voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mirror-Link |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Open dak |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Upgrade Leather |
| Upgrade Winter |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.