12-02-2020
Diesel
Automaat
199.416 km
2.993 cc
5 l/100km
12-02-2020
Diesel
Automaat
199.416 km
2.993 cc
5 l/100km
| Kenteken | K-776-GB Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 730D XDRIVE |
| Tellerstand |
199.416 km, op 18-09-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 730d xDrive High Executive Full options Topstaat |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
7L
|
| RDW variant |
7S41
|
| RDW uitvoering |
DAW50000
|
| RDW handelsnaam |
730D XDRIVE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0276*22 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 512,00 x 190,00 x 1.467,00 cm |
| Ledig gewicht |
1855 kg
|
| Massa rijklaar |
2560 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2560 kg
|
| Laadvermogen | 705 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 227 à € 238 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-04-2026 |
| Achterasbesturing |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur zwart |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Laser LED koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen meer-spaaks 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Niveauregeling automatisch |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sluitbekrachtiging |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.