24-12-2020
Elektrisch
Automaat
96.827 km
Onbekend
Onbekend
24-12-2020
Elektrisch
Automaat
96.827 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-771-JP Switch kenteken |
| Merk | Polestar |
| Model | 2 |
| Tellerstand |
96.827 km, op 19-12-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | |PERFORMANCE| Long Range Dual Motor Launch Edition 78kWh AdaptivCruise 360View Panodak Trekhaak 20'Inch Lmv Brembo AppleCarplay 96000KM BJ2020 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
VSED
|
| RDW uitvoering |
VSEDEE0?
|
| RDW handelsnaam |
POLESTAR 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6834*01 |
| Omschrijving defect | In de software zit een fout. Als gevolg kan de spanning van het hoofdrelais wegvallen. |
| Materiële gevolgen | Tijdens het rijden kan onverwacht de aandrijving uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De software wordt geupdate. Dit wordt 'over the air' gedaan of kan door de merkdealer worden uitgevoerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Afmetingen | 461,00 x 189,00 x 1.477,00 cm |
| Ledig gewicht |
2098 kg
|
| Massa rijklaar |
2600 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2600 kg
|
| Laadvermogen | 502 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 97 à € 106 per maand |
| APK vervaldatum | 24-12-2026 |
| 19" Performance voorremschijven, Brembo |
| 20'Inch lichtmetalen velgen |
| 20” 4-Y-spaaks zwart gepolijste gesmede lichtmetalen velg |
| 360°-CAMERA |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptive Cruise Control (ACC) |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| DAB+ |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| DRAADLOOS TELEFOON OPLADEN VOOR |
| Draadloze telefoonlader |
| Electrische uitklapbare trekhaak af fabriek |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Harman/Kardon Audio |
| Hemelbekleding Antraciet |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoogwaardige Sound Pro van Harman Kardon® |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LaneAssist |
| LED achterlichten |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Startonderbreker |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.