18-01-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
138.448 km
1.498 cc
5 l/100km
18-01-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
138.448 km
1.498 cc
5 l/100km
| Kenteken | K-767-KV Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Leon |
| Tellerstand |
138.448 km, op 08-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.5 eTSI FR Launch Edition (DIGITALE COCKPIT, NAVIGATIE, CRUISE CONTROL ADAPTIEF, PARKEERSENSOREN) |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
KL
|
| RDW variant |
SFDFYAX0
|
| RDW uitvoering |
FD7MFD7CW0024BIVL1BA
|
| RDW handelsnaam |
LEON SPORTSTOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3167*08 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
113 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 221 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 464,00 x 180,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1310 kg
|
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2000 kg
|
| Laadvermogen | 690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| App Connect |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| incl boekjes |
| Isofix |
| Isofix-bevestigingssysteem voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.