30-12-2020
Elektrisch
Automaat
81.505 km
Onbekend
Onbekend
30-12-2020
Elektrisch
Automaat
81.505 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-751-GN Switch kenteken |
| Merk | JAGUAR |
| Model | JAGUAR I-PACE |
| Tellerstand |
81.505 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | EV320 S Business Pack 90 kWh|3-FASE|87% SOH|453KM|V+A+360+3D-CAMERA|CARPLAY|STOELVERW|MERIDIAN|NAP|NL|1e EIGENAAR| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DH
|
| RDW variant |
CIAAA0
|
| RDW uitvoering |
50D0000
|
| RDW handelsnaam |
JAGUAR I-PACE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*1052*02 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 294 kW |
| Vermogen elektromotor | 294 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Actieradius zonder range extender | 470 km |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Verbruik gemiddeld | 21,20 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De hoogspannings (HV) accu kan oververhit raken. |
| Materiële gevolgen | De hoogspannings (HV) accu kan ontbranden. Dit kan leiden tot een verhoogd risico op letsel van inzittenden en/of letsel van personen in de omgeving van de auto. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Er zal een software update uitgevoerd worden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De koelvloeistofverwarming kan uitvallen waardoor de voorruit niet wordt ontdooid. |
| Materiële gevolgen | Het gezichtsveld van de bestuurder kan belemmerd zijn, wat kan leiden tot een verhoogde kans op een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de hoogspanningskoelvloeistofverwarming vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 468,00 x 201,00 x 157,00 cm |
| Ledig gewicht |
2144 kg
|
| Massa rijklaar |
2670 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2670 kg
|
| Laadvermogen | 526 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 97 à € 106 per maand |
| APK vervaldatum | 30-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| 360 graden camera |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie high-end |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Cold Climate Pack |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Drive Assist Pack |
| Driver Assistance Pack |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Hill hold-functie |
| Houtafwerking interieur |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless - entry |
| Keyless - Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| Lane - Assist |
| LED achterlichten |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale Auto Pas (NAP) |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem (NAVI) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Origineel Nederlandse Auto |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achterzijde |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensoren voorzijde |
| Parkeersensor voor |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Spiegel-pakket |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.