21-11-2020
Hybride
Automaat
154.094 km
1.497 cc
Onbekend
21-11-2020
Hybride
Automaat
154.094 km
1.497 cc
Onbekend
| Kenteken | K-697-BN Switch kenteken |
| Merk | Land Rover |
| Model | Discovery |
| Tellerstand |
154.094 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | P300e 1.5 S |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LC
|
| RDW variant |
S5FF2L
|
| RDW uitvoering |
B5LAD
|
| RDW handelsnaam |
DISCOVERY SPORT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*1058*02 |
| Tellerstand |
154.094 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Afmetingen | 460,00 x 189,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
2133 kg
|
| Massa rijklaar |
2233 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2750 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 138 à € 151 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-09-2026 |
| 100% Dealeronderhouden |
| ABS |
| Achterbank verschuifbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruit rij camera |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning, automatisch |
| Alarminstallatie |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Audiosysteem |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische snelheids begrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder voor |
| Berg assistent |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| EBD |
| El. verst. voorstoelen |
| El. Verstelbare spiegels |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless start |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Knieairbag voor |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen Stuur |
| Lichtmetalen velgen 18 inch |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park control voor en achter |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio/CD |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Roll Stability Control |
| Start en Stop systeem |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Traction Control |
| USB aansluiting |
| Verkeersbordenherkenning |
| Verstelbaar stuur |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| wifi |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.