11-08-2011
Benzine
Automaat
199.885 km
1.390 cc
6 l/100km
11-08-2011
Benzine
Automaat
199.885 km
1.390 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-693-NV Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | IBIZA |
| Tellerstand |
199.885 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.4 TSI FR 5-DEURS/AUTOMAAT/ECC/XENON/PDC |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6J
|
| RDW variant |
SCCAVFX0
|
| RDW uitvoering |
AGNFD7AM0157MGGI
|
| RDW handelsnaam |
IBIZA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0067*19 |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
146 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Ledig gewicht |
1154 kg
|
| Massa rijklaar |
1705 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1705 kg
|
| Laadvermogen | 551 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-01-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| AUX- aansluiting |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-xenon koplampen adaptief |
| Boordcomputer |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Inruil mogelijk |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Schakelpaddles |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| USB aansluiting |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm(en) |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.