04-01-2021
Benzine
Automaat
88.365 km
1.984 cc
6 l/100km
04-01-2021
Benzine
Automaat
88.365 km
1.984 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-614-GZ Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A4 |
| Tellerstand |
88.365 km, op 03-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 35 TFSI S edition | Zwart Optiek | 20inch velgen |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
A2DLVBF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CK003RT011B17S
|
| RDW handelsnaam |
A4 AVANT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*69 |
| Tellerstand |
88.365 km, op 03-11-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 476,00 x 185,00 x 147,00 cm |
| Ledig gewicht |
1475 kg
|
| Massa rijklaar |
2100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2100 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-01-2027 |
| 20inch Lichtmetalenvelgen |
| Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kleur wit |
| LED achterlichten |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Schakelpaddles |
| S Line exterieur |
| Smartphone integratie |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.