23-03-2021
Benzine
Handgeschakeld
119.690 km
1.199 cc
4 l/100km
23-03-2021
Benzine
Handgeschakeld
119.690 km
1.199 cc
4 l/100km
| Kenteken | K-601-TK Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 208 |
| Tellerstand |
119.690 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Geel |
| Uitvoering | 1.2 PureTech 100 Allure - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
P
|
| RDW uitvoering |
HNEK-J1B500
|
| RDW handelsnaam |
208
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*12 |
| Tellerstand |
119.690 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Afmetingen | 406,00 x 175,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1065 kg
|
| Massa rijklaar |
1165 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1595 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 23-03-2027 |
| 100% Dealeronderhouden |
| aanhanger assistent |
| ABS |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruit rij camera |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning, automatisch |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Audiosysteem |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Comfort stoelen |
| Cruise Control |
| Dealeronderhouden |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| EBD |
| El. Verstelbare spiegels |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Extra getint glas achter |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| half lederen bekleding |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless start |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen Stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16 inch |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Park control achter |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk |
| USB aansluiting |
| Verkeersbordenherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbaar stuur |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| wifi |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.