14-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
94.984 km
1.798 cc
5 l/100km
14-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
94.984 km
1.798 cc
5 l/100km
| Kenteken | K-588-DL Switch kenteken |
| Merk | LEXUS |
| Model | LEXUS CT200H |
| Tellerstand |
94.984 km, op 30-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Deep Blue metallic (8X5) (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 200h Ultimate Edition |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
A10(A)
|
| RDW variant |
ZWA10(H)
|
| RDW uitvoering |
ZWA10L-AHXBBW(1M)
|
| RDW handelsnaam |
LEXUS CT200H
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0334*02 |
| Vermogen totaal | 100 kW |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Omschrijving defect | De kans bestaat dat de las tussen de brandstoftank en vulhals onvoldoende goed is uitgevoerd. |
| Materiële gevolgen | De lasverbinding kan loslaten en als gevolg daarvan kan er brandstof lekken bij een volle tank of tijdens het tanken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De brandstoftank zal worden vervangen door de Lexus dealer. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0315 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
115 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 436,00 x 177,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1385 kg
|
| Massa rijklaar |
1845 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 45 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1845 kg
|
| Laadvermogen | 460 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 14-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenreparatieset |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| DAB ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| DVD speler |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| Onder voorbehoud van fouten |
| passagiersairbag |
| Privacy glass |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.