26-03-2021
Benzine
Handgeschakeld
132.635 km
1.499 cc
6 l/100km
26-03-2021
Benzine
Handgeschakeld
132.635 km
1.499 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-548-XH Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | CLUBMAN COOPER |
| Tellerstand |
132.635 km, op 08-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.5 Cooper Business Edition (NAVIGATIE, CLIMA, PARKEERSENSOREN , 1e EIGENAAR, GOED ONDERHOUDEN) |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
FMK
|
| RDW variant |
LV31
|
| RDW uitvoering |
IHW500L0
|
| RDW handelsnaam |
CLUBMAN COOPER
|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1683*09 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
130 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 427,00 x 180,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1310 kg
|
| Massa rijklaar |
1875 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1875 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Keyless-Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Matrix LED koplampen |
| Mirror-Link |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem Professional |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstuur |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.