23-03-2021
Benzine
Handgeschakeld
165.175 km
999 cc
5 l/100km
23-03-2021
Benzine
Handgeschakeld
165.175 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | K-501-TT Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | CLIO |
| Tellerstand |
165.175 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 TCe Zen|NL AUTO|TREKHAAK|NAVI|LED|GOED ONDERHOUDEN |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
RJA
|
| RDW variant |
BE2
|
| RDW uitvoering |
MT6UA4GA5000
|
| RDW handelsnaam |
CLIO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0676*09 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
111 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 405,00 x 180,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1057 kg
|
| Massa rijklaar |
1609 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1609 kg
|
| Laadvermogen | 552 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 575 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth bellen |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie-systeem |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Pack Comfort |
| Pack Easy Link |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Xenon koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.