21-12-2020
Elektrisch
Automaat
204.930 km
Onbekend
Onbekend
21-12-2020
Elektrisch
Automaat
204.930 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-475-GX Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC40 |
| Tellerstand |
204.930 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Recharge P8 AWD R-Design|89% SOH|1/2 LEDER|ELEK.TREKHAAK+ACHTERKLEP|ACC|STUUR+STOELVERW V+A|CARPLAY/ANDROID|NAP|NL|1EIG |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XZED
|
| RDW uitvoering |
XZEDVE0?
|
| RDW handelsnaam |
XC40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*09 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 300 kW |
| Vermogen elektromotor | 300 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 78 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 74,10 kWh |
| Actieradius (geschat) | 422 km |
| Actieradius zomer | 297 km |
| Actieradius winter | 256 km |
| Actieradius zonder range extender | 400 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,09 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 59,38 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 21,67 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,55 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 150 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,41 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 502,28 km/h |
| Verbruik geschat | 20,35 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,03 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24 kWh/100km |
| Omschrijving defect | In de software zit een fout. Als gevolg kan de spanning van het hoofdrelais wegvallen. |
| Materiële gevolgen | Tijdens het rijden kan onverwacht de aandrijving uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De software wordt geupdate. Dit wordt 'over the air' gedaan of kan door de merkdealer worden uitgevoerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de gasstandsensor van het gaspedaal kan water binnendringen. Als gevolg kan dit corrosie, sluiting en een verkeerde gasstandmeting veroorzaken. |
| Materiële gevolgen | Niet of niet goed reageren op de stand van het gaspedaal, onbedoeld accelereren, niet starten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De massakabel naar de sensor wordt dan opnieuw bedraad. Mogelijk wordt ook de sensor en connector vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 443,00 x 187,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
2088 kg
|
| Massa rijklaar |
2650 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2650 kg
|
| Laadvermogen | 562 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 97 à € 106 per maand |
| APK vervaldatum | 21-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Adaptieve cruise control (ACC) |
| Afdaal assistent |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Pack |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakdragers |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Halflederen bekleding |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless - entry |
| Keyless - Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Lane - Assist |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale Auto Pas (NAP) |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatiesysteem (NAVI) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Origineel Nederlandse Auto |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achterzijde |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensoren voorzijde |
| Parkeersensor voor |
| R-Design exterieur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Speciale kleur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming achter |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuurverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Stuurwielverwarming |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Uitwijk assistent |
| Vaste trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| WiFi voorbereiding |
| Zwarte hemel bekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.