30-11-2020
Benzine
Handgeschakeld
106.227 km
1.199 cc
4.4 l/100km
30-11-2020
Benzine
Handgeschakeld
106.227 km
1.199 cc
4.4 l/100km
| Kenteken | K-461-DG Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Astra Sports Tourer |
| Tellerstand |
106.227 km, op 01-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.2 Business Edition |
| Carrosserievorm | stationwagen |
| RDW type |
B-K
|
| RDW variant |
DA027DD12
|
| RDW uitvoering |
BD2BAUKH315
|
| RDW handelsnaam |
ASTRA SPORTS TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0996*19 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
102 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4.4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.9 l/100 km
|
| Afmetingen | 470,00 x 181,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
1255 kg
|
| Massa rijklaar |
1355 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| APK vervaldatum | 30-01-2028 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Riem |
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 12 maanden |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 12 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 12 maanden |
| V-riem | 120.000 km / 72 maanden |
| Opmerkingen |
Bougie elke 60.000 km/48 maanden vaker vervangen bij gebruik onder zware omstandigheden Getande riem Geen aanbevolen periode Interieurfilter 60.000 km/24 maanden vaker vervangen bij gebruik onder zware omstandigheden Luchtfilter elke 60.000 km/48 maanden Motorolie Oliebeurt (onderhoudsindicator) vaker vervangen bij gebruik onder zware omstandigheden Oliefilter Oliebeurt (onderhoudsindicator) vaker vervangen bij gebruik onder zware omstandigheden Remvloeistof elke 24 maanden V-riem elke 120.000 km/72 maanden; voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging elke 150.000 km/72 maanden; voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Apple CarPlay |
| Automatische klimaatregeling |
| LED verlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Parkeerhulp achter |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.