23-12-2020
Elektrisch
Automaat
159.669 km
Onbekend
Onbekend
23-12-2020
Elektrisch
Automaat
159.669 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-454-FT Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL 3 |
| Tellerstand |
159.669 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Long Range AWD 75 kWh SOH89% Facelift Clima Cruise |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
E5D
|
| RDW uitvoering |
BB1S5N
|
| RDW handelsnaam |
MODEL 3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*13 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 258 kW |
| Vermogen elektromotor | 258 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 75 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 71,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 430 km |
| Actieradius zomer | 404 km |
| Actieradius winter | 348 km |
| Actieradius zonder range extender | 544 km |
| Actieradius met range extender | 0 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 16,50 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,55 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 125,98 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 20,83 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,41 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,50 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 566,44 km/h |
| Verbruik geschat | 19,24 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,94 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,68 kWh/100km |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 469,00 x 185,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1819 kg
|
| Massa rijklaar |
2232 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2232 kg
|
| Laadvermogen | 413 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 78 à € 86 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 23-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AVILOO Test verslag (SOH meeting) |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.