12-03-2021
Elektrisch
Automaat
104.680 km
Onbekend
Onbekend
12-03-2021
Elektrisch
Automaat
104.680 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-453-TX Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | CORSA |
| Tellerstand |
104.680 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Oranje |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Edition 50 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
H
|
| RDW uitvoering |
ZKXZ-X0A000
|
| RDW handelsnaam |
CORSA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*12 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 100 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 50 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 47,50 kWh |
| Actieradius (geschat) | 261 km |
| Actieradius zomer | 245 km |
| Actieradius winter | 211 km |
| Actieradius zonder range extender | 330 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen | 6,76 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 51,41 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 13,89 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,27 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,40 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 432,11 km/h |
| Verbruik geschat | 21,11 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,78 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,89 kWh/100km |
| Tellerstand |
104.680 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De motor kan spontaan uitvallen tijdens het rijden door een storing in de communicatie tussen de electrische regeleenheid en de aircocompressor. |
| Materiële gevolgen | De motor kan na het spontaan afslaan niet meer worden gestart. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de elektronische eenheid van de motor (eVCU) programmeren met verbeterde software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 406,00 x 175,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1430 kg
|
| Massa rijklaar |
1920 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1920 kg
|
| Laadvermogen | 490 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 53 à € 58 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 12-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Speciale kleur |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.