30-03-2021
Elektrisch
Automaat
159.247 km
Onbekend
Onbekend
30-03-2021
Elektrisch
Automaat
159.247 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-404-XD Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL 3 |
| Tellerstand |
159.247 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Midnight Silver Metallic (PMNG) (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Normaal |
| Uitvoering | SR+ 60kWh LFP FACELIFT |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
E1LR
|
| RDW uitvoering |
BGB1S5N
|
| RDW handelsnaam |
MODEL 3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*15 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 202 kW |
| Vermogen elektromotor | 202 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 55 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 52,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 372 km |
| Actieradius zomer | 326 km |
| Actieradius winter | 282 km |
| Actieradius zonder range extender | 440 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 92,63 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 15,28 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,50 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,37 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 626,12 km/h |
| Verbruik geschat | 16,28 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 11,40 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 16,02 kWh/100km |
| Verbruik winter | 19,20 kWh/100km |
| Tellerstand |
159.247 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 469,00 x 185,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1600 kg
|
| Massa rijklaar |
2014 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2014 kg
|
| Laadvermogen | 414 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 66 à € 72 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 30-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Basic Autopilot |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carkit |
| CCS adapter (voor laden bij CCS-only laadstations) |
| CCS snelladen mogelijk |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB / DAB+ Radio Tuner |
| Electronic Climate control |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| FULL LED VERLICHTING |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen |
| Leer |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Lichtmetalen velgen 18inch |
| metaalkleur |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Subwoofer |
| Telefoonvoorbereiding |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.