23-08-2017
Benzine
Automaat
122.598 km
1.395 cc
6 l/100km
23-08-2017
Benzine
Automaat
122.598 km
1.395 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-309-GX Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TIGUAN |
| Tellerstand |
122.598 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4 TSI Highline|AUT|Cruise|Trekhaak|PDC |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5N
|
| RDW variant |
ACCZEAX0
|
| RDW uitvoering |
NFD6FD6D9012KN3TVR27
|
| RDW handelsnaam |
TIGUAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0450*30 |
| Plaats chassisnummer | r. by voorwielscherm onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
140 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1398 kg
|
| Massa rijklaar |
2090 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2090 kg
|
| Laadvermogen | 692 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 09-04-2026 |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr. |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| APK |
| Armsteun |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling en elektrische ramen. |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.