10-04-2021
Elektrisch
Automaat
105.201 km
1.598 cc
Onbekend
10-04-2021
Elektrisch
Automaat
105.201 km
1.598 cc
Onbekend
| Kenteken | K-167-ZD Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | Santa Fe |
| Tellerstand |
105.201 km, op 10-05-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI HEV Comfort Smart 7p. |
| Carrosserievorm | stationwagen |
| RDW type |
TM
|
| RDW variant |
A7P21
|
| RDW uitvoering |
A62B11
|
| RDW handelsnaam |
SANTA FE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1318*03 |
| Omschrijving defect | De eCall-eenheid zendt mogelijk geen VIN-informatie naar het eCall-systeem, wanneer een airbag geactiveerd wordt. |
| Materiële gevolgen | Bij een ongeval waarbij e-Call wordt ingeschakeld wordt het chassisnummer niet meegezonden, hierdoor is waardevolle informatie niet vooraf bekend. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigen worden voor aflevering aan de eindgebruiker voorzien van aangepaste software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De opening tussen de brandstoftank en de bevestigingsband is te smal hierdoor kan mogelijk de tank beschadigd raken en brandstof lekken in het geval van een zijdelingse aanrijding. |
| Materiële gevolgen | Nader te bepalen. |
| Mogelijk gevaar | (Nog) niet bekend |
| Beschrijving van het herstel | (Nog) niet bekend |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 479,00 x 190,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
1755 kg
|
| Massa rijklaar |
1855 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2580 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| APK vervaldatum | 30-05-2027 |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Apple CarPlay |
| Automatische klimaatregeling |
| LED verlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Parkeerhulp achter |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.